Dhomë Dopio Deluxe me Ballkon

Kati 0

Kjo dhomë dopio përmban një ballkon, ajër të kondicionuar dhe TV. Kjo dhomë është perfekte për një cift. Utopia Hotel në Ksamil, i ofron turistëve dhoma të mobiluara me kujdes, hapsirë dhe pamje relaksuese. Dhoma Dopio përmba një krevat dopio.

Dhomë Dopio Deluxe me Ballkon

Kati 0

Kjo dhomë dopio përmban një ballkon, ajër të kondicionuar dhe TV. Kjo dhomë është perfekte për një cift. Utopia Hotel në Ksamil, i ofron turistëve dhoma të mobiluara me kujdes, hapsirë dhe pamje relaksuese. Dhoma Dopio përmba një krevat dopio.

Sipërfaqja
22 m²
Krevatë
1 krevat dopio
Persona
2 persona
Facilitete
Ajër i kondicionuar