Dhomë Treshe Deluxe me Ballkon

Kati 0

Kjo dhomë treshe përmban një ballkon, ajër të kondicionuar dhe TV. Kjo dhomë është perfekte për tre persona. Utopia Hotel në Ksamil, i ofron turistëve dhoma të mobiluara me kujdes, hapsirë dhe pamje relaksuese. Dhoma Dopio përmba një krevat dopio plus një tek.

Dhomë Treshe Deluxe me Ballkon

Kati 0

Kjo dhomë treshe përmban një ballkon, ajër të kondicionuar dhe TV. Kjo dhomë është perfekte për tre persona. Utopia Hotel në Ksamil, i ofron turistëve dhoma të mobiluara me kujdes, hapsirë dhe pamje relaksuese. Dhoma Dopio përmba një krevat dopio plus një tek.

Sipërfaqja
26 m²
Krevatë
1 krevat dopio + 1 tek
Persona
3 persona
Facilitete
Ajër i kondicionuar